تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
نظام مهندسی نقشه برداری
برس حرارتی مو

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner


پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی طراحی تاسيسات برق اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسي طراحی تاسيسات برقی- اردیبهشت 97

آزمون نظام مهندسی نقشه برداری


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی اجرا عمران اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشريحي آزمون نظام مهندسي اجرا عمران-ارديبهشت 97

جزوه آزمون نظام مهندسی عمران


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی اجرا معماري اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشريحي آزمون نظام مهندسي اجرا معماري-ارديبهشت 97

کتاب آزمون نظام مهندسی عمران


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت معماري اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.پاسخ تشريحي رايگان آزمون نظام مهندسي نظارت معماري


مشاهده متن کامل پاسخ تشريحي رايگان آزمون نظام مهندسي نظارت معماري-ارديبهشت 97

کتاب آزمون نظام مهندسی عمران


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی محاسبات عمران اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشريحي آزمون نظام مهندسي محاسبات عمران-ارديبهشت 97

جزوه آزمون نظام مهندسی معماری


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت عمران اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی نظارت عمران اردیبهشت 97

منابع آزمون نظام مهندسی برق


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : شنبه 22 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت تاسيسات برق اردیبهشت 97 را تقدیم داوطلبان می کند.

مشاهده متن کامل پاسخ تشريحي رايگان آزمون نظام مهندسي نظارت تاسيسات برقي-اردیبهشت 97

منابع آزمون نظام مهندسی برق


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : شنبه 22 ارديبهشت 1397

با توجه به اهمیت ویژه آزمون نظام مهندسی ساختمان، در این یادداشت ۷ توصیه مهم و کاملا کاربردی برای آمادگی کامل جلسه آزمون ارایه می شود. علاوه بر مواردی که در ادامه تشریح خواهد شد، باید مسائل بدیهی و رایجی مانند پرینت کارت ورود به جلسه، حضور به موقع در محل آزمون، خوابیدن مناسب در شب آزمون، صرف صبحانه کافی، همراه داشتن بطری آب آشامیدنی، مداد، پاک کن، خودکار و ‌... نیز رعایت شود.

مشاهده متن کامل توصیه های مهم جلسه آزمون نظام مهندسی

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، جدیدترین مصوبات کمیته هم ارزی رشته های در اردیبهشت ۹۷ را منتشر کرد‌. در این مصوبه، تصمیمات مهمی در خصوص داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی و تکنولوژی گرفته شده است.

مشاهده متن کامل قابل توجه داوطلبان آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی چیست؟


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

در این بخش، سوالات رایج در مورد آزمون نظام مهندسی پاسخ داده خواهد شد، شما نیز می توانید هر پرسش در مورد آزمون نظام مهندسی را در انتهای این صفحه (بخش نظرات) وارد کنید تا پاسخ داده شود.

مشاهده متن کامل پرسش و پاسخ آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی چیست؟ن : akhbarmohandesi.ir
ت : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در این یادداشت به معرفی نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی می پردازد.

مشاهده متن کامل نتایج آزمون نظام مهندسی

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، در این یادداشت، به معرفی دلایل و نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی می پردازد.

مشاهده متن کامل اعتراض به آزمون نظام مهندسی

سامانه آزمون نظام مهندسی


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : شنبه 15 ارديبهشت 1397

در یادداشت پیش رو، پایگاه خبری مهندسین نیوز-مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، توضیحات کامل لینک کلید سوالات آزمون نظام مهندسی را ارائه می کند.

مشاهده متن کامل کلید سوالات آزمون نظام مهندسی

تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی 97ن : akhbarmohandesi.ir
ت : جمعه 14 ارديبهشت 1397

در این یادداشت، پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، به معرفی کارت ورود به جلسه و نحوه دریافت آن می پردازد.

مشاهده متن کامل در این یادداشت، پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، به معرفی کارت ورود به جلسه و نحوه دریافت آن می پردازد.

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397
در طومار سر کردگی اداره آزمون نظام مهندسی ساختمان خطاب با روسای سازمان‌ های نظام مهندسی استان ‌ها آمده است ; «با دقت به سئوالات بعضی از استان ‌ها به اطلاع می ‌رساند بخش طومار اخیر وزیر شیوه و شهرسازی به عنوان شیوه‌ طومار تبصره ( دو ) ماده بیست و چهار آیین‌ طومار اجرایی ماده سی و سه ضابطه نظام مهندسی و در اختیار گرفتن ساختمان در نشست شورای مرکزی تاریخ بیستم فروددین ماه نود و پنج مورد بررسی قرار گرفته و مقرر شد با اعتنا به مغایرت‌ های آن با آئین ‌نامه ماده سی و سه مورد به وزیر با شخصیت شیوه و شهرسازی منعکس و از بیان آن پرهیز شود . حیث بدین ‌که مبنی بر ماده بیست و سه ضابطه نظام مهندسی و در اختیار گرفتن ساختمان مسئولیت اجرای تصمیمات شورای مرکزی با مدیریت شورا می ‌باشد , لذا بصراحت اعلام می ‌نماید که وفق مصوبه این شورا بر طبق عدم بیان بخش طومار مذکور , روسای اداره ‌ها و اعضای هیئت مدیره مجاز به اجرای آن نمی‌ باشند و با متخلفین طبق قانون ها و قانون ها برخورد خواهد شد . غیرقانونی بودن بخش طومار وزیر رویکرد و شهر سازی لازم به ذکر است بند ( ج ) ماده بیست و سه آیین‌ طومار اجرایی تنها بر دقت به ابلاغیه ‌ها و اطلاعیه ‌های رسمی وزارت راه و روش و شهرسازی تصریح داراست و از سمت دیگر جوارح سازمان‌ ها به موجب بند ( ت ) ماده چهل و چهار آیین‌ طومار وفادار میباشند وظایفی را که از روش نظام مهندسی استان و یا این که شورای مرکزی در چارچوب هدف ها ضابطه و آیین‌ طومار اجرایی ثبت و بیان می توان به انجام برسانند . مجددا یاداوری می شود که بیان بخش نامه‌ها و مصوبات وزارت رویکرد و شهرسازی به اداره ‌های استان به موجب بند ( ذ ) ماده صد و شانزده آیین‌ طومار اجرایی از وظیفه‌های و اختیارات سر کردگی شورای مرکزی است .

:: برچسب ها : آزمون نظام مهندسی , نظام مهندسی ,
ن : akhbarmohandesi.ir
ت : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
قرارداد طراحی سایت چاپخانه ی ایرانداد به آنلاینر واگذار شد . به موجب قرارداد مذکور ; تمامی ی کارها طراحی سایت قالب وردپرس , با صرفه سازی وبسایت و … تماما به آنلاینر واگذار شد . قابل ذکر است که وبسایت مرکزی این چاپخانه با قابلیت فروش آنلاین گونه های بنرها در مقدار های دلخواه مشتریان , فروش ادوات تبلیغاتی و اسباب و اثاث مربوط به صنعت چاپ فعال سازی می‌گردد . گروه ارتباطی قاصدک ( ارائه دهنده ی سرویس ها اس ام اس و ارائه دهنده ی سامانه ی اس ام اس ویژه ) توصیه ساخت وب سایت خویش را به آنلاینر واگذار کرد . به موجب این توصیه , تمامی ی کارها مربوط به ساخت وب سایت و باصرفه سازی سایت قانونی مجموعه ارتباطی قاصدک به آنلاینر واگذار شد . مجموعه ارتباطی قاصدک اعم از ی خدمت دهندگان فعال درباره‌ی پیامک می‌باشد که همت دارااست مقر آگهی خویش را به صورت فعال در محیط اینترنت آپ دیت رسانی کرده و مشتریان و یوزرها را از آپ دیت ترین خبر ها عمل ها و سرویس ها خویش با خبر کند .

:: برچسب ها : خرید قالب وردپرس , قالب وردپرس , فروشگاه قالب وردپرس ,
ن : akhbarmohandesi.ir
ت : سه شنبه 28 فروردين 1397

پیرو اطلاع ‌رسانی مورخ نهم اسفند نود و شش سازمان استان، جهت ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در دوره آموزشی "گزارش‌نویسی" به آگاهی مهندسین گرامی که در دوره عنوان شده ثبت‌ نام نموده‌ اند می‌ رساندمشاهده متن کامل برگزاری کارگاه تخصصی آموزشی گزارش نویسی حرفه ای

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی شهرسازی


ن : akhbarmohandesi.ir
ت : پنجشنبه 23 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)